PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10233}

Płomienie

The Burning
5,9 1 706
ocen
5,9 10 1 1706
7,0 3
oceny krytyków
Płomienie
powrót do forum filmu Płomienie

typowy obozowy slasher na modłę "Friday the 13th". ja jednak wolę tamtą serię, tu brakowało mi tego specyficznego klimatu i napięcia. jest kilka dobrych scen i efekty autorstwa Toma Saviniego- chyba główny atut tej produkcji. sama fabuła rzesadnie oryginalna nie jest i tak jak wielu utyskiwać będę, że od początku znana jest tożsamość mordercy, choć akcja poprowadzona została sprawnie. mogłoby być wiecej zabójstw- wprowadzenie jest tu długie, a mozna było właściwą akcję rozpocząć nieco wcześniej. "Piątek" jednak wygrywa, ale nie mogę narzekać, żebym się nudził na tym seansie. taki średniak na spokojniejszy wieczór, żeby odsapnąć od mocniejszych rzeczy.

ocenił(a) film na 5
Caligula

a swoją drogą, czy ktos zauważył, ze za pomysł i scenariusz tego obrazu odpowiadaja bracia Weinstein i został on wyprodukowany przez bedącą jeszcze w powijakach Miramax? śmieszna sprawa...

użytkownik usunięty
Caligula

No i napisałeś całą prawde. Średnio dobrze, długie wprowadzenie, schemat nam znany. Ale miło się ogląda, chociaż efekty takie, no typowe na tamte czasy :). Jednak mogło być nieco lepiej.

ocenił(a) film na 7

mi tam sie podobal . co prawda momentami muzyka spoko to w innych znow pojawialy sie zenujace melodyjki jakies wystrzelone z kontekstu mozna dac pomiedzy 6 i 7/10. piątki13 są lepsze ale ten również był spoko. Dobre efekty Toma Saviniego - dla milosnikow slasherow to wystarczajaca reklama;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones