PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30702}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
7,1 24 865
ocen
7,1 10 1 24865
7,8 21
ocen krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

zdjęcia

ocenił(a) film na 10

Czarno białe zdjęcia podkreślają klimat tego horroru, podobno jest też wersja kolorowa
(koloryzowana), ale jej nie widziałem.

vince25xx

Dziś właśnie polsat ją serwuje, aż się zdziwiłem bo przypadkiem trafiłem na nią.


A nie sorry, jednak to remake..

Sozewski

Tak remake jest ale koloryzowana też. Słyszałem coś, że jest też jakaś reżyserska gdzie jest dodana scena w zakładzie pogrzebowym skąd uciekł pierwszy zombie :)

użytkownik usunięty
penetrator1981

Opis wersji reżyserskiej (wydanej w 1998 roku): http://www.kmf.org.pl/dir_cut/night_of_the_living_dead.html

Do ściągnięcia stąd: http://ajo.pl/filmy-movies/337913-noc-zywych-trupow-edycja-specjalna-night-of-th e-living-dead-1968a.html
Link znalazł Robert_Sawyer. Trzeba się tylko zarejestrować na tamtej stronie i można ściągać. Co ciekawe - nie trzeba mieć konta na rapidsharze, a mimo to kolejne części filmu ściągają się bez limitów (u mnie operacja trwała około kwadransa). W paczce znajdują się dopasowane napisy w języku polskim.

Dzięki, o to mi chodziło z chęcią zobaczę. Szkoda, że nie wydali jej w kolorze, tak jak to zrobili z "normalną" wersją.

penetrator1981

Dzięki, o to mi chodziło z chęcią zobaczę. Szkoda, że nie wydali jej w kolorze, tak jak to zrobili z "normalną" wersją.
Niektóre z tych scen dodanych widać, że są dokręcone niedawno- napewno to ta początkowa i końcowa ( z pierwszym zombie i sceny z księdzem) troche ... dziwnie to wyszło w efekcie. Tak samo dodane sceny z zombiakami. Ogólnie tak doklejone na siłę, nie wyszło to fajnie- szkoda bo myślałem, że będą to jakieś sceny niewykorzystane a nakręcone w tamtych latach.

ocenił(a) film na 7
penetrator1981

Ja mam w domu wersję koloryzowaną. Nie polecam bo wygląda bardzo sztucznie. Zombie są zielone i wyglądają jak kosmici. Czarno białe ogląda się o wiele przyjemniej.

carlosss00

Eeee tam. Moim zdaniem zombie wyglądają dużo lepiej niż w "Poranek żywych trupów" (Świt) z 1978r. Tam to były zombie niebieskie, tutaj jest ok, trochę bledsze ale to normalne w końcu trupy ale nie niebieskie.

ocenił(a) film na 8
penetrator1981

Na iplex.pl też jest ten film online bez logowania

ocenił(a) film na 8
vince25xx

Ja niestety miałam wątpliwą ,,przyjemność" zobaczyć wersję koloryzowaną-nie polecam.Cały cudowny klimat tego filmu znika.

ocenił(a) film na 10
Olcia990

a już miałem nabyć wersję koloryzowaną...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones