PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30702}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
7,1 24 853
oceny
7,1 10 1 24853
7,8 21
ocen krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

patrząc na posty poniżej film jakoś nie jest na czasie. Mam nadzieję jednaj że uzyskam pomocy :)
Film oglądałam dawno, dawno, dawno temu i zdaje mi się że miał właśnie taki tytuł. Chodzi o to że pragnę go sobie odświeżyć, bo jako jeden z niewielu wywarł na mnie ogromne wrażenie. niestety tak stare filmy nie mają galerii i kadrów w niej, które mogły by mnie utwierdzić w przekonaniu czy to świt, zemsta czy cokolwiek innego żywych trupów.
Do rzeczy:
-film zaczyna się tak, że grupa nastolatków (jakżeby inaczej ;)) jedzie do lasu,. Tam odkopują trumnę owiniętą łańcuchami, rzecz dzieje się pośród pięknych jesiennych liści, uciekają (coś tamcośtam) zombie zagryza grubasa ze strzelbą - nie należy on do wspomnianej grupy nastolatków. blablablacoś tam




JEŻELI NIE WIDZIAŁEŚ/ŁAŚ FILMU NIE CZYTAJ TEGO!!!!!!



kończy się mniej- więcej tak, że dwójka nastolatków, tj.chłopak i dziewczyna zostają zastrzeleni, bo faceci ze strzelbami pomylili ich z zombie. zanim dostaną kulkę, śrut (czy co to mogło być) chowają się w stogu siana
KONIECKONIECKOCNIENCIJDFJFVHBYJFAHF,GJFKFJHGHGHG




Mam nadzieję że ktoś pomnoże mi dopasować wspomniane sceny do filmu, bo boję się marnowania czasu na dwugodzinne ściąganie filmów z chomika :( z góry serdecznie dziękuję :)




ocenił(a) film na 7
bumbleble

pudło. "Noc" obywa się bez nastolatków i gości ze strzelbą. Ale film jest bardzo spoko i dwie godzinki warto poświęcić na ściąganie.

Platton

wiem, wiem, jest świetny, widziałam go :)
Liczyłam na to, że jakiś fan zombie mnie naprowadzi... szkoda że nie kojarzysz tego filmu :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones