PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30702}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
7,1 24 865
ocen
7,1 10 1 24865
7,8 21
ocen krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Witam,
Mam pytanie odnośnie okładki Night of the Living Dead na filmwebie. Ta twarz zawsze kojarzyła mi się z tym filmem, ale nie przypominam sobie takiej sceny z filmu. Kim jest ta dziewczyna? Czy to zdjęcie jest tylko na potrzebę okładki?
Pozdrawiam

mrcn118

Ta dziewczyna to córka, która siedziała w piwnicy razem z matką - przynajmniej według mnie.

ravensecond

Swoją drogą to wg mnie najlepszy plakat filmowy forever.

ocenił(a) film na 9
ravensecond

"Ta dziewczyna to córka, która siedziała w piwnicy razem z matką - przynajmniej według mnie". To prawie na pewno ona.

ravensecond

A ja twierdzę, że to nie ona :) Porównałem dziewczynkę z filmem z plakatem face to face (akurat mam ten film na twardym dysku) i myślę, że na plakacie jest dorosła dziewczyna, albo przynajmniej nastoletnia mająca nawiązywać do dziewczynki.

ocenił(a) film na 9
Wina_Woltera

Ja mam ten film na DVD i jeśli to nie ona to podobieństwo jest bardzo duże.

ocenił(a) film na 10
anonimowy

Według mnie to jest właśnie córka państwa Cooper, tylko że mocniej ucharakteryzowana albo oświetlona. Wystarczy przyjrzeć się scenie, w której atakuje Bena, gdy ten cofa się plecami do piwnicy (z góry przepraszam za szczegóły fabuły).

ocenił(a) film na 8
wojteczek

Bo to JEST córka Cooper'ów,aktorka Kyra Schon.Owszem,okładka może budzić wątpliwości,ale to z całą pewnością jest ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones