PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30702}

Noc żywych trupów

Night of the Living Dead
7,1 24 812
ocen
7,1 10 1 24812
7,8 21
ocen krytyków
Noc żywych trupów
powrót do forum filmu Noc żywych trupów

Fenomenalny

ocenił(a) film na 10

Takich horrorow juz sie nie kreci.Ogladalem go pierwszy raz w nocy i wplynal mi na poswiadomosc cos niesamowitego,klimat,muzyka,czarno bialy obraz wszystko sie to skumulowalo.Takie horrory lubie a nie te co ostatnio sie kreci tylko jak najwiecej krwi zeby sie lalo ladne panienki i beznadziejny scenariusz.Romero pokazal ze mozna zrobic gienialny i przerazajacy film malym kosztem.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Teraz horrory skupiaja sie na krwi niz klimacie szkoda ze Romero robi kolejne filmy o trupach to nie ma sensu

ocenił(a) film na 7
zegan333

Dokładnie. Film ma już swoje lata, a mimo wszystko nadal jest chętnie oglądany. To na bazie ,,Nocy żywych trupów" wykreowany został dzisiejszy, stereotypowy wizerunek zombie. Tak więc ja również biję pokłony w stronę Pana Romero.

zegan333

film strasznie sie zestarzal i nie wiem jak na obecna chwile mozna go uznac za przerazajacy...wzbudza raczej smiech.
szacunek sie nalezy bo to klasyk gatunku, fundament filmow o zombie, aczkolwiek spojrzmy prawdzie w oczy- dzisiaj bardziej bawi aniżeli straszy. ;)

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

Na tamte czasy byl i to bardzo

ocenił(a) film na 9
zegan333

Jak dla mnie to nadal jest przygnębiający i ponury :))
I jakby wprowadza cię w taką refleksję, że co byś zrobił gdyby taka zombie apokalipsa naprawdę istniała. :)

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

Wersja z 2006 roku smieszy

DoktorLejdo

nie mialam "przyjemnosci" ogladac i wcale nie zaluje bo zapewne to straszny gniot :)

ocenił(a) film na 10
krolowa_sniegu_2

Mimo że historia zombiackiego kina sięga już lat 30., to jednak dopiero George Romero u schyłku lat 60. zapoczątkował prawdziwą modę na historie o żywych trupach.

ocenił(a) film na 9
krolowa_sniegu_2

mnie nie bawi tylko fascynuje, ogladalem za mlodu gdy dopiero zaczynalem interesowac sie kinem
takie filmy jak ten robia wrazenie

jestem zdania ze aktualnie robia horrory ktore nie budza grozy, wywoluja strach wylacznie szokujacym czy obrzydliwym obrazem

ocenił(a) film na 10
kamilek_6

Dokładnie jednak kolejne remaki Nocy zywych trupow sa slabe

ocenił(a) film na 10
zegan333

Jeden z bardziej klimatycznych horrorów w historii kina

ocenił(a) film na 9
zegan333

Dokładnie, szkoda ,że takich horrorów już nie robią. Klimatyczny, trzymający w napięciu, pełen grozy. Obecnie filmy o zombie to bardziej komedia niż horror.

ocenił(a) film na 10
xChouchoux

Ja nie jestem fanem filmów o zombie może jeszcze Smętarz dla zwierząt jeszcze mnie się podoba a reszta to filmy które są zrobione na jednym szablonie

ocenił(a) film na 7
zegan333

Tutaj też są ładne kobiety.

ocenił(a) film na 8
p98

Ładne kobiety to fundament kinematografii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones