PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187789}

Bunt zmarłych

Shadow: Dead Riot
3,4 781
ocen
3,4 10 1 781
Bunt zmarłych
powrót do forum filmu Bunt zmarłych

Nie dalo sie tego ogladac. 4 razy podchodzilam do ogladania a i tak do konca nie wytrzymalam. Kto takie gowno chcial nakrecic?

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

po 1 najgorsze horrory to burza duchów i bekarty diabla po 2 ten film jest dosc dobry po 3 widac ze nie umiesz oceniac i ogl filmow skoro nie umiesz jedngo filmu oberzjec za 1 razem :)

ocenił(a) film na 1
hercules38

Masz ból dupy że ocene 1 dałam dla filmu? To już twój problem.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

sama masz bol dupy jak nie umiesz ogl horrorów to ogl sb durne komedyjki romantyczne jak kazda niewiasta ^^

ocenił(a) film na 1
hercules38

Czytając twoje wypociny mam wrażenie że twoja głowa służy tylko jako element dekoracyjny.

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

pyskata jestes nwm ile masz lat ale gadasz straszne glupoty

ocenił(a) film na 1
hercules38

To twój problem

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

dobra juz uspokuj sie :)

ocenił(a) film na 1
hercules38

chodzi mi o to ze nie powinno cie obchodzic kto jaką ocenę dał dla filmu bo nie zmienisz zdania tej osoby, a szczególnie w tedy gdy obrazasz, a co do horrorów mam ocenionych więcej niż ty wszystkich filmów więc jednak jestem znawcą horrorów

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

ueeuheuehuehue nie masz wiecej ocenionych zapewne po 2 po 2 jeszcze nie wszystkie mam ocenione z tych co widzilem po 3 zadna baba nie zna sie lepiej ode mnie

ocenił(a) film na 1
hercules38

Samych horrorów mam ocenionych 823 głąbie

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

ehem to nie znaczy ze sie lepiej znasz moze jestes starsza iles tam lat

ocenił(a) film na 1
hercules38

Dobra i tak nie czaje twoich wypowiedzi

ocenił(a) film na 6
diavolo0801

no to trudno kobito

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones